Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

04-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №59 від 30.01.2015 "Про утворення комісії з розгляду питань щодо визначення придатності  нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, для тимчасового проживання вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції"

На виконання рішення Київської міської ради від 09.12.2014 № 541/ 541 «Про деякі питання допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій» та відповідного доручення голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В.:

1. Утворити комісію з розгляду питань щодо визначення придатності нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, для тимчасового проживання вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії проводити роботу відповідно до рішення Київської міської ради від 09.12.2014 № 541/541 «Про деякі питання допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В.В.

 

Голова       М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp59_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена