Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

09-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №78 від 05.02.2015 "Про утворення робочої групи з комплексного обстеження частини будівлі за адресою: вул. М. Василенка, 1 у Солом'янському районі м. Києва"

Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні організації», протоколу засідання комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань приймання відомчого житлового фонду в комунальну власність територіальної громади міста Києва від 28.01.2015 №003/8, затвердженого заступником голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєвим П.О.: 

1. Утворити та затвердити склад робочої групи з комплексного обстеження частини будівлі за адресою: вул. М. Василенка, 1 у Солом'янському районі м. Києва, який передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва (далі – робоча група), в редакції що додається.

2. Робочій групі:

2.1. Провести комплексне обстеження технічного стану частини будівлі за адресою: вул. М. Василенка, 1 у Солом'янському районі м. Києва. 

2.2. За результатами обстеження скласти акт.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова              М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp78_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена