Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

12-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №82 від 09.02.2015 "Про внесення змін до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 17.06.2011 № 412 «Про створення збірно-евакуаційних пунктів для розміщення населення при тимчасовій евакуації з установ, підприємств та організацій Солом’янського району м. Києва при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру»" 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру»,  статті 33 Кодексу цивільного захисту від 2 жовтня 2012 року № 5403-VI, пункту 2 наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 13.04.2004 № 168 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо планування порядку евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природного та воєнного характеру» та з метою організованого проведення евакуаційних заходів на випадок надзвичайних ситуацій і в особливий період на території Солом’янського району м. Києва: 

1.  Внести до  розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 17.06.2011р № 412 «Про створення збірно-евакуаційних пунктів для розміщення населення при тимчасовій евакуації з установ, підприємств та організацій Солом’янського району м. Києва при виникненні надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру» такі зміни:

1.1. Перелік збірно-евакуаційних пунктів, які будуть діяти при  проведенні евакуаційних заходів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій на території Солом’янського району м. Києва викласти в новій редакції, що додається.

1.2.  Пункт 3 розпорядження викласти в такій редакції:

«3. Директорам  загальноосвітніх шкіл №№ 46, 64, 67, 69, 173, 174, школи - ліцею № 144 ім.Г.Ващенка, Державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний коледж», Вищого професійного поліграфічного училища, генеральному директору КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) розташованих на території Солом’янського району м. Києва, які потрапили у перелік ЗЕПів,  до складу адміністрації збірно-евакуаційних пунктів залучити особовий склад та формування цивільного захисту».

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови  Солом’янської  районної  в  місті  Києві  державної адміністрації .

 

Голова        М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp82_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена