Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

13-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №87 від 10.02.2015 "Про створення ради з питань охорони здоров'я населення Солом’янського району м. Києва"

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою координації діяльності закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Солом’янського району м. Києва, для вивчення проблемних питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері охорони здоров'я   населення Солом’янського району м. Києва:

1. Створити при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Раду з питань охорони здоров'я населення Солом’янського району м. Києва, як дорадчий орган, та затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити Положення про Раду з питань охорони здоров'я населення Солом’янського району м. Києва, що додається.

2. Посадовою особою, відповідальною за організацію та забезпечення взаємодії Ради з питань охорони здоров'я населення Солом’янського району м. Києва із Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією, визначити  начальника відділу організаційно-методичного забезпечення управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова    М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp87_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена