Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

23-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №107 від 18.02.2015 "Про організацію та управління виконанням бюджету міста Києва у 2015 році в Солом’янському районі міста Києва"

На виконання вимог Бюджетного кодексу України, рішення Київської міської ради від 28.01.2015 № 60/925 «Про бюджет міста Києва на 2015 рік» та з метою створення сприятливих умов для своєчасного забезпечення фінансуванням бюджетних галузей району та удосконалення їх роботи: 

1. Делегувати фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

1.1. Здійснювати у 2015 році загальну організацію та управління виконанням бюджету міста Києва в межах бюджетних видатків, передбачених для Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як головного розпорядника бюджетних коштів.

1.2. Після отримання від Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) лімітних довідок  про бюджетні асигнування по бюджетних галузях району,  опрацювати їх та  довести до керівників бюджетних галузей для складання кошторисів та помісячних планів використання бюджетних коштів. 

1.3. Здійснювати перевірку правильності складення і затвердження кошторисів, помісячних планів асигнувань розпорядників бюджетних коштів відповідно до пункту 42 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228. 

1.4. Проводити перерахування коштів до розпорядників бюджетних коштів в межах помісячних планів використання бюджетних коштів, передбачених для Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як головного розпорядника бюджетних коштів, з урахуванням виконання обсягів робіт та надання послуг, зареєстрованих в Управлінні Державної казначейської служби України у Солом’янському районі міста Києва бюджетних зобов’язань та отриманого фінансування з Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). 

1.5. Готувати  розпорядження про виділення коштів із загального фонду бюджету міста Києва для розпорядників бюджетних коштів. Розпорядження затверджується  начальником фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, засвідчується  гербовою  печаткою фінансового управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та подається  на паперових та електронних  носіях до Управління Державної казначейської служби України у Солом’янському районі міста Києва за місцем обслуговування. 

1.6. Готувати розподіл виділених бюджетних асигнувань за загальним фондом для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Затверджується цей розподіл головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації або першим заступником голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та засвідчується гербовою печаткою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. 

1.7.  Забезпечувати аналіз  виконання  індикативних обсягів доходів загального фонду, установлених рішенням Київської міської ради від 28.01.2015 № 60/925  «Про бюджет міста Києва на 2015 рік» для Солом’янського району  міста Києва в розрізі джерел надходжень. 

1.8. Здійснювати контроль за дотриманням керівниками бюджетних галузей району режиму  економного та цільового використання бюджетних коштів, в межах затверджених в бюджеті міста Києва видатків для Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як головного розпорядника бюджетних коштів. 

1.9. Готувати письмові звіти про хід  та результати виконання  бюджету міста Києва на 2015 рік в частині затверджених видатків для Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як головного розпорядника бюджетних коштів, та подавати їх до Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). 

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова          М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp107_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена