Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

27-02-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №123 від 25.02.2015 "Про затвердження календарного плану проведення  фізкультурно-спортивних заходів у Солом’янському районі м. Києва на 2015 рік"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фізичну культуру і спорт», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України», рішення Київської міської ради від 17.02.2011 №7/5394 «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Київ спортивний на 2011-2015 роки»  та з метою створення умов для реалізації державної політики у сфері зміцнення здоров’я мешканців району засобами фізичної культури, фізичного та духовного розвитку, вдосконалення форм організації фізкультурно-спортивних  та оздоровчої роботи: 

1. Затвердити календарний план проведення фізкультурно-спортивних заходів у Солом’янському районі м. Києва (далі - районних  заходів) на 2015 рік,  що додається.

2.  Відділу у справах сім´ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Кустова І.В.), управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Заплотінська О.І.), Солом’янському районному в місті Києві об’єднанню підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» (Максимович Г.М.) забезпечити координацію підготовки та проведення районних заходів.

3. Управлінню охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Клименко П.М.) забезпечити чергування медичних  працівників під час  проведення районних заходів.

4. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Демченко В.М.) профінансувати видатки  на проведення районних заходів за рахунок коштів, передбачених у кошторисі витрат відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на проведення фізкультурно-спортивних заходів на 2015 рік (згідно з додатком).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків. 

 

Голова     М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp123_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена