Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

12-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №139 від 06.03.2015 "Про закріплення на праві господарського відання гуртожитків"

Відповідно до статей 24, 136 Господарського кодексу України, Законів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеві державні адміністрації», рішення Київської міської ради від 15.12.2011 № 844/7080 «Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва відомчого житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об’єктів соціальної інфраструктури», на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.11.2014 № 1289 «Про безоплатне прийняття гуртожитків публічного акціонерного товариства «Київметробуд» до комунальної власності територіальної громади міста Києва»:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» гуртожитки, які передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, згідно з додатком.

2. Визначити комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» балансоутримувачем гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» (Радик В.І.) здійснити приймання-передачу та провести інвентаризацію гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.  

4. Відділу з питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Лук’янюк С.М.) в установленому порядку оформити акт приймання-передачі гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова     М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp139_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена