Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

18-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №151 від 16.03.2015 "Про затвердження Плану заходів з реалізації Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2015 рік у Солом'янському районі м. Києва"

На виконання пункту 11 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.02.2015 №119 «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на 2015 рік»:

1. Затвердити План заходів з реалізації Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2015 рік у Солом'янському районі м. Києва (далі - План заходів), що додається.

2. Першому заступнику голови, заступнику голови,  керівнику апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  згідно з розподілом обов’язків забезпечити:

2.1. Виконання Плану заходів підпорядкованими структурними підрозділами - виконавцями Плану заходів.

2.2. Надання виконавцями Плану заходів інформації про хід та результати виконання до відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щомісячно до 5 числа місяця, наступного за звітним – по основним показникам за формою №01-Звіт (щомісячна) згідно з додатком 1 та щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом за формою №01-Звіт (квартальна) для узагальнення згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова     М. Шкуро 

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp151_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена