Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

20-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №171 від 19.03.2015 "Про внесення змін до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 31.10.2013 №686 «Про затвердження складу комісії з оцінки вартості майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім'ї та з проведення щорічного моніторингу сукупного доходу громадян,які перебувають на соціальному квартирному обліку при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації»" 

У зв’язку з кадровими змінами у структурі Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та кадровими змінами у структурі підприємств, установ та організацій: 

1. Внести зміни до персонального складу комісії з оцінки вартості майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім’ї та з проведення щорічного моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, затвердженого розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 31.10.2013  №686 та викласти в редакції, що додається.

2. Розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 31.10.2013 №686 «Про затвердження складу комісії з оцінки вартості майна, що знаходиться у власності громадянина та членів його сім'ї та з проведення щорічного моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В.В.

 

Голова    М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp171_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена