Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

26-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №185 від 24.03.2015 "Про забезпечення та проведення призову громадян 1988-1995 років народження на строкову військову службу у квітні – травні 2015 року"

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 17 лютого 2015 № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році, Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.03.2015 № 220 «Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні-травні 2015 року».

1. Затвердити основний склад призовної комісії Солом’янського району міста Києва (далі – призовна комісія), що додається.

2. Затвердити резервний склад призовної комісії, що додається.

3. Призовній комісії:

3.1 Забезпечити призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років і не мають права на відстрочку, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу, (далі – громадяни).

3.2. Організувати проведення призову громадян  на строкову військову службу в період з 01 квітня  по 31 травня 2015  року в приміщенні Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату за адресою: м. Київ, вул. Іскрівська, 5-А (далі – призовні дільниці).

3.3. Довести до відома членів призовної комісії графік роботи призовної комісії та завчасно повідомляти членів комісії про місце та час проведення чергового засідання.

3.4. Запрошувати на засідання призовної комісії громадян для визначення їх придатності до військової служби.

3.5. Організувати під час призову роботу по до приписці громадян, які не пройшли своєчасно приписку до призовної дільниці.

4. Затвердити графік засідань призовної комісії згідно з додатком 1.

5. Для проведення медичного огляду призовників затвердити склад лікарів – спеціалістів (основний та резервний) згідно з додатком 2.

6. Начальнику управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Клименку П.М.:

6.1. До 25  березня 2015 року надати до Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату диспансерні картки призовників за формою Ф-25, Ф-25-ю.

6.2. Організувати безкоштовне, позачергове, медичне обстеження громадян, які підлягають призову, за направленням військового комісаріату в  комунальному некомерційному підприємстві «Консультаційно-діагностичний Центр» Солом’янського району  міста Києва (далі КНП «КДЦ» Солом’янського району міста Києва) філія №3.

6.3. Сприяти виділенню у лікувальних закладах району необхідної кількості ліжко-місць для стаціонарного обстеження  призовників у лікарнях району та закріпити для цієї мети відповідних лікарів і забезпечити повне і якісне обстеження призовників у зазначений в направленні термін.

7. Начальнику Солом’янського РУ ГУ МВС України в місті Києві Жукову Б.В.:

7.1. Забезпечити правопорядок на призовній дільниці з 01 квітня  по 31 травня 2015  року з 08.00 до 18.00 години, згідно графіку засідань призовної комісії.

7.2. Проводити розшук, затримання та доставку до Солом’янського районного у місті  Києві військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, протягом призову,  за наданими списками

за підписом військового комісара.

7.3. Надати до Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату інформацію про громадян, щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство, які притягались до кримінальної відповідальності, в подальшому, надавати вказану інформацію в семиденний строк з дня притягнення особи до кримінальної відповідальності або початку проведення дізнання чи досудового слідства.

7.4. Надати до Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату списки  громадян, які виїхали за межі України без погодження з Солом’янським районним у місті Києві військовим комісаріатом.

7.5. Про результати проведеної роботи інформувати голову призовної комісії протягом призову до 31 травня 2015  року.

8. Керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів, які розташовані на території Солом’янського району міста  Києва, незалежно від їх підпорядкування і форм власності: 

8.1. Надати до Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату списки громадян, які працюють на підприємствах, установах, організаціях, або навчаються в навчальних  закладах району і підлягають призову  на строкову військову службу згідно з даними військового обліку.

8.2. Забезпечити явку в Солом’янський районний у місті Києві військовий комісаріат громадян, що  працюють на підприємствах, установах, організаціях, навчаються в навчальних  закладах, які розташовані в Солом’янському районі, та підлягають призову для проходження строкової військової служби за викликом.

8.3. Проводити роз’яснювальну роботу з працівниками, діти яких підлягають призову.

9. Директору Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Радику В.І.

9.1. Призначити відповідального за оповіщення призовників, які проживають в будинках, балансоутримувачем яких є Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва».

9.2. Інформацію щодо призовників, які не були оповіщенні про призов на строкову військову службу подавати до Солом’янського районного у місті  Києві військового комісаріату в термін до 01 квітня 2015 року та в подальшому  до 31 квітня 2015 року.

9.3. В тижневий термін інформувати Солом’янський районний у місті Києві військовий комісаріат про зміну місця реєстрації громадян, які підлягають призову, в тому числі, які відселені з будинків, що підлягають капітальному ремонту.

10. Просити голову Солом’янського районного суду міста  Києва Шереметьєву Л.А.:

10.1. Надавати до Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату копії вироків щодо призовників, які набрали законної сили.

10.2. Надавати наявну інформацію щодо прийнятих судом рішень про виселення призовників з жилих приміщень.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та військового комісара Солом’янського районного у місті Києві військового комісаріату.

 

Голова    М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp185_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена