Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

31-03-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №192 від 26.03.2015 "Про зміну нумерації житлових приміщень першого поверху будинку 12-А на вул. Кривоноса Максима"

Керуючись статтями 4, 6, 15, 24 Житлового Кодексу Української РСР, розпорядженням виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 № 121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень», враховуючи  інвентаризацію, проведену 28.05.2014 комунальним підприємством «Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна», розглянувши звернення Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»: 

1. Змінити нумерацію приміщень XVII, XVIII, XIX та XX на першому поверсі будинку 12-А на вулиці Кривоноса Максима відповідно на 1а, 1б та 1в у зв’язку з приведенням функціонального призначення приміщень у відповідність до проекту будинку.

2. Комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» звернутись до комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації» щодо внесення змін до плану за поверхами будинку 12-А на вул. Кривоноса Максима згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp192_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена