Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

01-04-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №200 від 30.03.2015 "Про передачу та закріплення на праві оперативного управління майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації" 

Відповідно до статей 24, 137 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпунктів 4.4., 4.5. пункту 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації)  від 10.12.2010  № 1112 «Про  питання  організації управління районами в місті Києві», враховуючи зміни у структурі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації шляхом утворення з 01 лютого 2015 року управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та ліквідації з 01 лютого 2015 року управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у відповідності до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 15.01.2015 №22 «Про затвердження структури та чисельності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації», у зв’язку з переміщенням відділу приватизації державного житла Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та з метою ефективного використання  майна:

1. Передати та закріпити на праві оперативного управління майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, яке знаходилось на балансі управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації :  

1.1. За Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією  згідно  з  додатком 1.       

1.2. За управлінням будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатком 2.  

2. Передати та закріпити на праві оперативного управління майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, яке знаходилось на балансі управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  за Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією згідно з  додатком 3.  

3. Передати та закріпити на праві оперативного управління майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, яке знаходилось на балансі Солом’янської районної в  місті Києві  державної  адміністрації :  

3.1. За управлінням будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної  адміністрації згідно з додатком 4.  

3.2. За управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатком 5.  

4. Начальнику управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальнику управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації,  начальнику  відділу  бухгалтерського  обліку та звітності - головному бухгалтеру Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації здійснити згідно з існуючим порядком приймання-передачу майна, зазначеного у пунктах 1, 2, 3 цього розпорядження, поставити зазначене майно на баланси установ і забезпечити його збереження та ефективне  використання  за  призначенням.  

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з  розподілом обов’язків.  

 

Голова       М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp200_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена