Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

24-04-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №244 від 20.04.2015 "Про заходи щодо наповнення бюджету м. Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році"

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», від 23 січня 2015 року № 11 «Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 лютого 2015 року №147 «Про заходи щодо наповнення бюджету м. Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році», з метою збільшення надходжень до бюджету м. Києва, економного та раціонального використання бюджетних коштів:

1. Затвердити План заходів щодо наповнення бюджету м. Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити безумовне виконання затвердженого Плану заходів та інформувати за результатами роботи Фінансове управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щомісячно до 5 числа.

3. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити щомісяця до 15 числа інформування Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про виконання Плану заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови та керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.   

 

Голова   М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp244_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена