Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

24-04-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №245 від 20.04.2015 "Про проведення моніторингу соціально-економічного розвитку Солом’янського району міста Києва"

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2015 № 258 «Про проведення моніторингу соціально-економічного розвитку районів міста Києва»: 

1. Визначити відповідальних за надання даних за показниками моніторингу соціально-економічного розвитку Солом’янського району міста Києва згідно з  додатком 1. 

2. Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату та керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, які визначені відповідальними, згідно з розподілом обов’язків:

2.1. Надавати показники моніторингу соціально-економічного розвитку Солом’янського району відповідальним за підготовку показників моніторингу соціально-економічного розвитку структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 25 числа місяця, що настає за звітнім періодом згідно з додатком 1, та аналітичну записку згідно з додатком 3. 

2.2. Надавати показники моніторингу соціально-економічного розвитку Солом’янського району до відділу економіки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації до 28 числа місяця, що настає за звітнім періодом згідно з додатком 2 та аналітичну записку згідно з додатком 3. 

3. Покласти персональну відповідальність на керівників структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, які визначені відповідальними, за виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2015 № 258 «Про проведення моніторингу соціально-економічного розвитку районів міста Києва».

4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови та  керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp245_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена