Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

28-04-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №259 від 27.04.2015 "Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації"

Відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11. 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на виконання розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.12.2014 № 1436 «Про дострокове припинення повноважень громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)» та Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 19.12.2014 № 875 «Про дострокове припинення повноважень громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державної адміністрації»: 

1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації (далі – громадська рада), що додається.

2. Відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації:

2.1. Вжити заходів для організації проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства щодо утворення громадської ради.

2.2. Забезпечити оприлюднення через офіційний веб-сайт Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації надане ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу і номер телефону відповідальної особи.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимову О.І.

 

Голова       М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp259_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена