Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

13-05-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №279 від 06.05.2015 "Про передачу та закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»"

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року №270/270 «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 №121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень (зі змінами): 

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» в установленому  порядку житловий і нежитловий фонд та майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатками 1,2.

2. Комунальному підприємству «Відрадненське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Батиївське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Грушківське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Залізничне» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Індустріальне» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальному підприємству «Чоколівське» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації передати комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» в установленому порядку майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації та перебуває на їх балансі згідно з додатками 3 - 7. 

3. Комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» в установленому порядку оформити акти приймання – передачі майна, зазначеного у пункті 2.

4. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передано до сфери управління Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації, зазначене в пункті 2 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків. 

 

Голова        М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp279_2015.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена