Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

27-05-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №302 від 21.05.2015 "Про внесення змін до чисельності структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації"

В зв’язку з необхідністю внесення змін до чисельності структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, які мають статус юридичної особи:

1. Вивести з 01 червня 2015 року з управління  охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації одну штатну одиницю.

2. Затвердити граничну чисельність працівників управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у кількості 9 штатних одиниць.

3. Ввести з 01 червня 2015 року до управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації одну штатну одиницю.

4. Затвердити граничну чисельність працівників управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у кількості 17 штатних одиниць.

5. Начальнику відділу з питань кадрової роботи та державної служби Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шелоковій Н.В. внести зміни до чисельності структурних підрозділів адміністрації та затвердити в установленому порядку.

6. Начальнику управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Клименку П.М., начальнику управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Заплотінській О.І. затвердити в установленому порядку структуру та штатний розпис управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова       М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp302_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена