Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

27-05-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №307 від 22.05.2015 "Про реорганізацію школи-дитячого садка І ступеня «Стежина» проспект Відрадний, 30-а"

У зв’язку зі зміною типу  школи – дитячого садка І ступеня «Стежина»,  керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 228 «Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів» та з метою збільшення в районі охоплення дітей дошкільною освітою:

1. Управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Заплотінській О.І.):

1.1. З 01.09.2015 реорганізувати  школу-дитячий садок І ступеня «Стежина» на  проспекті Відрадному, 30-а, змінивши тип  на  дошкільний навчальний заклад № 686  (ясла-садок) Солом’янського району міста Києва.

1.2. Змінити повне найменування навчального закладу «Школа-дитячий садок І ступеня «Стежина» Солом’янського району міста Києва на «Дошкільний навчальний заклад № 686 (ясла-садок) міста Києва».

1.3. Вважати  дошкільний навчальний заклад № 686 (ясла-садок)  міста Києва правонаступником школи-дитячого садка І ступеня «Стежина».

1.4. Здійснити заходи щодо внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

1.5. Здійснити заходи щодо розробки та  реєстрації статуту дошкільного  навчального  закладу  № 686 (ясла-садок)  міста Києва (нова редакція) та виготовлення печатки встановленого зразка.

2. Фінансовому управлінню Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Демченко В.М.) фінансування поточних видатків по заробітній платі та нарахування на неї проводити в межах загальних асигнувань, передбачених на утримання навчально-виховних закладів освіти.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві  державної адміністрації О.Максимову.

 

Голова       М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp307_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена