Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

27-05-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №317 від 25.05.2015 "Про проведення інвентаризації споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, розташованих на території Солом’янського району м. Києва"

На виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 № 48-р «Про надання дозволу на проведення перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері цивільного захисту» та необхідності проведення інвентаризації споруд подвійного призначення та найпростіших укритів міста Києва:

1. Створити інвентаризаційну комісію Солом’янської  районної  в  місті  Києві  державної адміністрації з проведення інвентаризації споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, розташованих на території Солом’янського району м. Києва, що додається.

2. За результатами проведення інвентаризації споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів населення Солом’янського району м.Києва, відділу з питань надзвичайних ситуацій розмістити на офіційному веб-сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації перелік придатних для захисту населення споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, розташованих на території Солом’янського району м.Києва. 

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови  Солом’янської  районної  в  місті  Києві  державної адміністрації .

  

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивыться додаток!


Додаток: rozp317_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена