Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

29-05-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №323 від 28.05.2015 "Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у Солом’янському районі м. Києва у 2015 році"

Відповідно до статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту», пунктів 5, 33 Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників анти терористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, рішення Київської міської ради від 28 січня 2015 року № 60/925  «Про бюджет  міста Києва на 2015 рік», на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.05.2015 № 462 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва у 2015 році» та з метою створення умов повноцінного відпочинку, зайнятості, відновлення здоров’я дітей та підлітків Солом’янського району м. Києва:         

1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Кустова І.В.), управлінню освіти  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Заплотінська О.І.), службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Давиденко В.В.), Солом’янському районному у місті Києві центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Бочарова Н.М.), управлінню охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Клименко П.М.), управлінню праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Лактіонова Т.Ю.):

1.1. Вжити в установленому порядку заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Солом’янського району м. Києва.         1.2. Забезпечити в першочерговому порядку на організоване оздоровлення  та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування; бездоглядних і безпритульних дітей; дітей інвалідів; дітей, із багатодітних і малозабезпечених  сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час  виконання службових обов’язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку;  талановитих та обдарованих дітей; дитячих творчих колективів та спортивних команд; дітей працівників агропромислового комплексу; а також дітей, один з батьків яких загинув, постраждав або бере безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції.

2. Управлінню освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Заплотінській О.І.):

2.1. На базі навчальних закладів Солом’янського району м. Києва  організувати роботу таборів із денним перебуванням та забезпечити  дотримання  в них  належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, а також проводити  відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу; передбачити зміцнення  матеріальної бази навчальних закладів, на базі яких  будуть функціонувати такі табори.

2.2. Сприяти зайнятості в літній період дітей шкільного віку,  особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та використовувати  потенціал позашкільних навчальних закладів для організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

3.  Службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Давиденко В.В.) забезпечити оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному  утриманні, протягом усього літнього періоду.

4. Керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, зазначеним в пункті 1 цього розпорядження, за результатами організації підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків Солом’янського району м. Києва  у 2015 році, надати інформацію до відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (Кустова І.В.).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова            М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp323_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена