Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

04-06-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №337 від 02.06.2015 "Про передачу майна, яке  передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації"

Відповідно до статей 24, 137 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпунктів 4.4., 4.5. пункту 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 №1112 «Про питання організації управління районами в місті Києві» та з метою ефективного використання майна:

1. Передати та закріпити на праві оперативного управління майно (транспортний засіб), яке знаходиться на балансі комунального підприємства «Відрадненське» Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації, згідно з додатком.

2. Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства «Відрадненське» Сапсай Н.В. здійснити  в установленому порядку  передачу майна (транспортного засобу), зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління освіти Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації  Заплотінській О.І. вжити заходів щодо постановки в установленому порядку на баланс управління освіти Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації майна (транспортного засобу), зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити його збереження та ефективне використання за призначенням. 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова            М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp337_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена