Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

04-06-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №342 від 02.06.2015 "Про передачу та закріплення на праві оперативного управління майна, яке передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації"

Відповідно до статей 24, 137 Господарського кодексу України,  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпунктів 4.4, 4.5 пункту 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 №1112 «Про питання організації управління районами в місті Києві», враховуючи звернення управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від  12.05.2015 №108/162 та з метою ефективного використання майна:

1. Передати та закріпити на праві оперативного управління за управлінням будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації майно, яке передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатком.

2. Відділу з питань майна комунальної власності Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації  в установленому порядку здійснити передачу майна та оформити акти приймання-передачі майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, яке закріплюється на праві оперативного управління за управлінням будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Начальнику управління будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації здійснити приймання-передачу  майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, зарахувати майно на баланс установи та забезпечити його ефективне використання за призначенням.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимову О.І.

       

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp342_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена