Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

11-06-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №356 від 10.06.2015 "Про надання в орендне користування нежитлового приміщення на умовах конкурсу"

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 №1112 «Про питання організації управління районами в місті Києві», рішення Київської міської ради від  22.09.2011 № 34/6250 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва», рішення постійної комісії Київської міської ради з питань власності від 18.11.2014 № 17, протоколів постійно діючої конкурсної комісії при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації для проведення конкурсів на право оренди об’єктів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 02.12.2014  №1 та від 30.12.2014  №2 :

1. Надати в орендне користування переможцю конкурсу нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке передане до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з додатком. 

2. Комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» спільно з відділом з питань майна  комунальної власності  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації здійснити організаційно-правові заходи на виконання пункту 1 цього розпорядження.                                                                                                   

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Таурус-15» - переможцю конкурсу на право оренди приміщення на 1 поверсі будинку № 39 на вул. Солом’янській, загальною площею 81,10 кв.м, до укладення договору оренди на нежитлове приміщення, компенсувати витрати суб’єкта підприємницької діяльності на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди та витрати балансоутримувача на оголошення про конкурс на право оренди нежилих приміщень в газеті «Хрещатик». 

4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Таурус-15» укласти договір про надання послуг по утриманню будинку та прибудинкової території з Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва». 

5.  Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максимову О.І. 

 

Голова               М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp356_2015.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена