Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Розпорядження РДА

23-06-2015 Розпорядження РДА

Розпорядження №379 від 22.06.2015 "Про затвердження Плану заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів" 

На виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.02.2015 № 147 «Про заходи щодо наповнення бюджету м.Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році» та розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.04.2015 № 244 «Про заходи щодо наповнення бюджету м.Києва, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році»:

1. Затвердити План заходів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2015 році (далі - План заходів), що додається. 

2. Першому заступнику голови Бялковському В.В., заступнику голови Максимовій О.І., керівнику апарату Макаренку П.В. та керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити безумовне виконання Плану заходів. 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язком.  

  

Голова          М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: rozp379_2015.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена