Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

07-09-2021 У Солом’янському районі з’явиться дитсадок комбінованого типу
У Солом’янському районі з’явиться дитсадок комбінованого типу

Бюджетна комісія Київради підтримала зміну типу й найменування дошкільного навчального закладу № 168 на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 168 «Карамелька». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Після підтримання цього рішення Київрадою дитячий садочок прийматиме діток від 1 року та дітей з інвалідністю. Для цього в закладі відкрито дві спеціальні групи для дітей із порушенням мовлення та 2 спеціальні групи для дітей із порушення опорно-рухового апарату.

Цей дитячий садок на Відрадному масиві давно вважався довгобудом. І лише минулого року за ініціативи київської міської влади на чолі з мером Віталій Кличко його нарешті добудували. Тут створили новий сучасний триповерховий заклад, який розрахований на 260 дітей – 14 груп. Садок має систему внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок на входах на територію та в будівлю. Також тут встановили пандуси, ліфт та заїзди з пониженням бортових каменів для маломобільних відвідувачів.

Вся інформація

Корупція має бути помічена