Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління освіти

29-09-2021 Просвітницькі уроки про права дитини для школярів (фоторепортаж події)
Просвітницькі уроки про права дитини для школярів

За ініціативи Офісу Генерального прокурора до 30-річчя набрання чинності для України Конвенції ООН про права дитини у ЗЗСО № 46 та  67 Солом’янського району старший інспектор сектор ювенальної превенції Солом'янського управління поліції ГУ НП у м. Києві капітан поліції Валентина Пархоменко та прокурор Солом'янської окружної прокуратури м. Києва Сергій Левицький провели просвітницькі уроки для школярів.

Під час заходів учням розповіли про основні положення Конвенції, яка гарантує кожній дитині право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та інші права. Також діти дізнались про основні принципи роботи державних органів, уповноважених захищати їхні права, роль та повноваження ювенальних прокурорів.

Такі заходи сприяють підвищенню рівня правової свідомості дітей, а також формуванню правильних навичок поведінки у випадку протиправних дій щодо них.

У навчальних закладах Солом’янського району проведено просвітницькі заходи з нагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитиниУ навчальних закладах Солом’янського району проведено просвітницькі заходи з нагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитиниУ навчальних закладах Солом’янського району проведено просвітницькі заходи з нагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитиниУ навчальних закладах Солом’янського району проведено просвітницькі заходи з нагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитини
Вся інформація

Корупція має бути помічена