Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління культури

03-09-2021 Початок навчання в університеті третього віку (фоторепортаж події)
Початок навчання в університеті третього віку

«Університет третього віку» Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Соломянського району м. Києва святковим відкриття розпочав свою роботу 02 вересня 2021 року.
Девять факультетів, понад 200 слухачів знову обєдналися для отримання нових знань, вмінь, для відкриття нових вершин та знайомств. На численні прохання студентів планується відкриття ще одного факультету, який допоможе крокувати в ногу з часом, факультет компютерної грамотності.

За участі педагогів-волонтерів та слухачів Університету пройшов надзвичайно цікавий захід, де поєдналася поезія Ліни Костенко та дефіле «капелюшків» виготовлених своїми руками, вальс і гуморески, вокальний та хоровий спів, а також привітання на англійській мові.

Директор територіального центру Галина Вітавська щиро привітала присутніх з дев’ятим навчальним роком та побажала усім
Нехай ця осінь золота
Нам подарує вік щасливий,
Щоб не згасала доброта
Здоровя, радощів та сили......
Гарний настрій та атмосфера свята ще довго не залишали учасників та гостей заходу…

Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року Святкове відкриття навчального року
Вся інформація

Корупція має бути помічена