Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління культури

28-09-2021 Підготовка до державного свята (фоторепортаж події)
Підготовка до державного свята

Заступниця голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко провела засідання по організації та підготовці до відзначення державного свята - День захисників і захисниць України. 

Для всебічного розгляду питань, пов’язаних із підготовкою до свят, на засідання були запрошені відповідальні спеціалісти райдержадміністрації, представники підвідомчих районних організацій та установ.

Під час проведення засідання було обговорено організаційні питання щодо належного відзначення свята. Так, присутні остаточно визначилися із місцем проведення. Це три парки Солом’янського району - парк Захисників України, парк імені Миколи Зерова та парк Відрадний (про детальний план заходів буде повідомлено додатково).

Особливу увагу на засіданні оргкомітету було звернуто на важливості дотримання карантинних норм та обмежень.

За підсумками засідання Олена Ігорівна надала відповідні доручення, розподілила обов’язки між учасниками та повідомила про особисту відповідальність кожного у процесі святкування.

Святкування Дня захисників і захисниць УкраїниСвяткування Дня захисників і захисниць УкраїниСвяткування Дня захисників і захисниць УкраїниСвяткування Дня захисників і захисниць УкраїниСвяткування Дня захисників і захисниць УкраїниСвяткування Дня захисників і захисниць України
Вся інформація

Корупція має бути помічена