Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

09-09-2022 Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» інформує про намір встановлення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання), на постачання теплової енергії, на послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі та релігійні організації та на послуги з постачання гарячої води для категорії споживачів населення.


Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на теплову енергію (у тому числі на її виробництво, транспортування та постачання), тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на послугу з постачання гарячої води (крім тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на комунальні послуги, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 № 869 (зі змінами), уповноважені органи щороку встановлюють тарифи на теплову енергію, на послуги з постачання теплової енергії та на послуги з постачання гарячої води на період 12 місяців (з 1 жовтня до 30 вересня).

Разом з тим, наголошуємо, що протягом опалювального періоду 2022/2023 років тарифи для категорії споживачів «населення» залишаються незмінними.

На вимогу пунктів 57 та 96 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 (зі змінами) ліцензіати зобов’язані щороку подавати заяву та розрахункові матеріали для встановлення тарифів на новий планований період.

Чинні тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» встановлені розпорядженнями КМВА від 22 квітня 2022 року № 508 та від 30серпня 2022 року № 632 і діють до 30.09.2022.

 Відповідно ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повинно надати документи для встановлення (шляхом перегляду) тарифів на теплову енергію, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі, релігійні організації та на послуги з постачання гарячої води для категорії споживачів населення з 01.10.2022 року на плановий період 12 місяців.

Тарифи на теплову енергію, на постачання теплової енергії, на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води розраховані ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на плановий період відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою КМУ від 1 червня 2011 р. № 869 (зі змінами внесеними постановою КМУ від 16.06.2021 № 613). Розмір чинних тарифів вказано у розпорядженнях 508 та 632 за посиланнями.

Вся інформація

Корупція має бути помічена