Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва»

Адреса:
03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 16
Телефон приймальні:
(044) 249-09-71

Факс:
(044) 249-09-71

Email:
goo278@ukr.net

 Керівництво
 Структура
 Плани
Нормативна-правова база
 Житловий фонд
 Закупівлі

 Фотоальбом

Додаткові параметри: 

      • Вид економічної діяльності:
        Допоміжне обслуговування наземного транспорта
      • Код ЄДРПОУ:  
        31806946
      • Номер свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ:
        100208015
     • Індивідуальний податковий номер:
        318069426587

Розклад роботи: пн.-чт. з 8:30 до 17:30, пт. з 8:30 до 16:15

Обідня перерва з 12:30 до 13:15 

КП ШЕУ Солом'янського району створено шляхом реорганізації відповідно до рішення Київської Міської Ради від 02.10.2001 р. № 54/1488 “Про деякі питання діяльності підприємств, що входять до складу Київського комунального об'єднання по експлуатації автомобільних шляхів та споруд на них “Київміськгідрошляхміст”, є правонаступником комунальних підприємств “Шляхово-експлуатаційні дільниці по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них” Залізничного, Жовтневого, Радянського районів м. Києва в частині прав та обов’язків, що випливають з переданого ними майна, засновано на комунальній власності територіальної громади м. Києва і безпосередньо підпорядковується Київської міської державної адміністрації.

Повне найменування Підприємства – Комунальне підприємство “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району” м. Києва.

Скорочене –  ШЕУ Солом’янського  району м.Києва.

З метою забезпечення  безпечного руху транспорту  та пішоходів по закріпленій  шляховій мережі.

Предметом діяльності підприємства є :

Діяльністю ШЕУ Солом’янського району, згідно статуту, є виконання необхідного комплексу  робіт із технічного  нагляду, утримання та ремонту шляхів, підземних  пішохідних переходів, вуличної зливної каналізації та інших споруд, а також  виконання робіт та надання послуг по ремонту та  утриманню   шляхів  іншим  підприємствам  та  організаціям на основі договорів. Надання платних послуг населенню, здійснення іншої господарської діяльності, передбаченої  чинним законодавством України.

На балансовому утриманні ШЕУ Солом′янського району знаходиться 332  вулиць та проїздів протяжністю 216,8км.  загальною площею 3061,5 тис.кв.м.;

-  зливостоків  - 97,2 км.;

-  зливоприймачів  - 4656 шт.;

-  оглядових колодязів - 1345 шт.;

-  колесовідбійної стрічки - 14741 п.м.;

-  направляючої огорожі - 15483 п.м.;

-  підпірних стінок - 68шт.;

-  сходів - 25шт.;

-  підземних переходів - 24 шт.;

-  закритого русла річки Либідь - 2123  п.м.

Основні види робіт, які виконуються  ШЕУ Солом’янського району це: механізоване та ручне прибирання  шляхів, утримання підземних пішохідних переходів (після передачі інвестору — утримання насосного обладнання, щитових та електрообладнання в підземних пішохідних переходах), утримання гідротехнічних споруд, середній і поточний ремонт асфальтобетонного покриття автомобільних шляхів, відновлення розриттів після проведення аварійних робіт, надання автотранспортних послуг та інше.

Фінансування робіт здійснюється за рахунок наступних джерел:

- кошти міського бюджету  на утримання об’єктів зовнішнього благоустрою;

- кошти отримані від виконання робіт по договорам з іншими підприємствами;

- кошти отримані від інших доходів:оренди нерухомого майна, продажі матеріалів, відсотків банків та інше.   

На утриманні ШЕУ  знаходиться більше 79 одиниць машин та механізмів, в тому числі  автотранспортної техніки — 31 одиниць, машин та механізмів (включаючи засоби ручної механізації)  – 48 одиниць.

Корупція має бути помічена