Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Міська програма співфінансування

Інформуємо, що у місті Києві реалізується міська програма співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва (відповідно до рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 780/1784 із змінами, внесеними рішенням Київської міської ради від 20.11.2018 № 56/6107) (далі    ̶  Міська програма співфінансування).

Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у місті Києві, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування робіт у будинку у відсотковому розмірі очікуваної вартості робіт згідно з прогресивною шкалою за рахунок коштів співвласників багатоквартирного будинку та решти вартості робіт – за кошти бюджету м. Києва.

Для участі у програмі необхідно виконати:

КРОК ПЕРШИЙ:

В будинку створюється Ініціативна група не менш як з трьох осіб (протокол ініціативної групи),

  • Ініціативна група:

– Обирає вид робіт.

– Заповнює форму (Додаток 1 до рішення).

– Звертається в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва».

  • КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»:
  • Протягом 10 днів після отримання звернення виходить на об’єкт та складає Дефектний акт та визначає попередню вартість робіт
  • Інформує ініціативну групу про попередню вартість робіт

КРОК ДРУГИЙ:

Ініціативна група проводить збори співвласників (протокол зборів співвласників):

– Підтверджує вид робіт та суму співфінансування;

– Готує та проводить збори співвласників;

– Обирає Уповноважену особу для підписання договору.

КРОК ТРЕТІЙ:

  • Співвласники: Накопичують кошти співфінансування.
  • КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»: Розробляє проектно-кошторисну документацію та проводить закупівлі на визначення підрядної організації.
  • Уповноважена особа забезпечує:

– Контроль за підрядником

– Підписання акту виконаних робіт

За консультацією щодо участі у Міській програмі співфінансуванні радимо ініціативній групі співвласників Вашого багатоквартирного будинку, у складі не менше трьох осіб, звернутись до Солом’янської районної в місті Києві районної державної адміністрації (тел. 2073939, просп. Повітрофлотський, 41 каб. 303) або до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» (тел. 2494696, вул. Левка Мацієвича (Соціалістична) каб. 8 або 26).

Корупція має бути помічена