Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Оголошення на заміщення посади директора Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району міста Києва

Управління культури Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району міста Києва.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: громадянство України, повна вища фахова освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу
  (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості (написана власноруч);
 • копія документа, який посвідчує особу;
 •  копії документів про вищу освіту з додатками;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • два рекомендаційні листи  довільної форми;
 • копії документів про трудову діяльність;
 • проєкт програм розвитку Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району міста Києва на один і п’ять років.              

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на пошту  (поштовим відправленням з описом вкладання) та електронну адресу управління культури Солом’янської  районної в місті Києві державної адміністрації:

03020, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 313; e-mail: srda@ukr.net.

Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи приймаються з 05 липня  2021 року до 17-00 годин 03 серпня 2021 року.

Управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з 05 липня 2021 року до 17-00 годин 21 липня 2021 року  приймає пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Особа, яка надає додаткову інформацію: Романенко Інна Миколаївна,

тел.(044) 207-09-91.

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі 

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних


Управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VІІІ приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур, які шляхом жеребкування будуть включені до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району міста Києва. 

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування повинні подати в управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 03020, м. Київ, проспект Повітрофлотський, 41 каб. 313,  до 17-00 годин 21 липня 2021 року, лист за підписом керівника громадської організації із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заяви та анкети кандидатур  за відповідною формою (відповідно до Наказу Міністерства Культури України від 31.05.2016 № 380 «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України»). 

Додатково інформуємо, що членами конкурсної комісії можуть бути: 

-незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування; 

-члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

-члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури. 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка: 

-за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; 

-має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; 

-є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління; 

-є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс. 

Жеребкування відбудеться  22 липня 2021 року  за адресою: 03020, м. Київ, проспект Повітрофлотський, 41, час і місце  де відбудеться жеребкування, додатково буде опубліковано на субвеб-сайті Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відповідальна особа:  Романенко Інна Миколаївна,  головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності, туризму та охорони культурної спадщини управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, тел.: (044) 207-09-91,  E-mail: srda@ukr.net. 

ЗРАЗОК заяви згоди на  участь  у  роботі  конкурсної комісії  з  проведення  конкурсного добору

АНКЕТА кандидата на включення до складу конкурсної комісії

Корупція має бути помічена